PŘIHLÁŠKY 2022

Zdravíme všechny rodiče a kamarády.

Už je na čase, abychom Vás seznámili s letošním tématem! Všichni na něm makáme a myslím si, že se mají děti na co těšit 😉

Pro tento rok budou platit stejná pravidla pro podávání přihlášek jako pro rok 2021. Velmi nás těší zájem o náš tábor, bohužel počet dětí, který se poslední roky hlásí, je větší než naše kapacita tábora, takže budeme přihlášky nabírat tak, jak postupně v čase budou přicházet na email. Počet volných míst Vám budeme aktualizovat na facebookových stránkách.

Pravidla pro podání přihlášky:
V neděli 16. ledna 2022 v 19.00 budou zveřejněny přihlášky na stránkách www.tabormanetin.cz a zároveň na našich facebookových stránkách.
Přihlášku podávejte prosím pouze elektronicky a to zasláním na email tabormanetin@seznam.cz.Prosím o čitelné vyplnění údajů.
Průběžně budeme zveřejňovat počet volných míst.
Zasílaný formulář musí být aktuální, tedy pro rok 2022 (loni se nám v několika případech stalo, že přišla vyplněná přihláška z roku 2020)
Po podání každé přihlášky budeme požadovat zaplacení zálohy =1500,-Kč a to nejpozději do 15.2.2022. Místo zálohy je možné zaplatit i celý tábor najednou.
Pokud nebude záloha zaplacena tak bude přihláška stornována a uvolněné místo nabídneme dalším zájemcům.

Případné dotazy podávejte na tel. 777 794 412 Pavel Korytko,
nebo email tabormanetin@seznam.cz .