O TÁBOŘE

Informace o nás

 

 

Česká tábornická unie – T.K. Osada Kladno

Náš tábor má dlouholetou tradici, do okolí města Manětína jezdíme už po několik generací. Tábor se nachází asi 3 km od města. Je situován v údolí, kterém protéká Stříbrný potok. Tábor je ze všech stran obklopen lesy a nedotčenou přírodou kam se pořádají výlety. Přímo v Táboře je volejbalové a fotbalové hřiště. V potoce se lze v teplých letních dnech zchladit.Také máme v táboře bazén pro cca 10 osob ve kterém pořádáme nejen soutěže,ale složí zároveň pro zchlazení v teplých dnech.

 

 Informace o táboře

 

 

1. Typ tábora:
ubytování ve dvoulůžkových stanech s podsadou. Zděná kuchyně a jídelna, umývárna a WC. Tábor je zaměřen především na turistiku, sportovní vyžití a znalost přírody. Strava je zajišťována 5x denně.

2. Umístění tábora:
tábor leží v okrese Plzeň – sever, nedaleko města Manětín, v lesnatém údolí, kterým protéká potok. 1 km od táboraje koupaliště, 2 km od tábora protéká řeka Střela.

3. Téma táborové hry:
každý rok je jiné – více informací naleznete v přihlášce

4. Adresa tábora:
LDT Kladno – Osada
Údolí Stříbrného potoka
331 62, Manětín

5. Doprava na tábor a zpět:
Doprava na tábor a zpět je zajišťována autobusem. Odjezd z náměstí Starosty Pavla, příjezd z tábora na místo odjezdu. Případné upřesnění bude sdělenopři odjezdu.

6. Podání přihlášky:
Vyplněnou přihlášku, potvrzení od lékaře a kopii zdravotní karty odevzdejte do konce května na adresu hlavního vedoucího tábora. Jestliže poplatek nebude zaplacen do 15. června, bude přihláška považována zaneplatnou.

7. Další informace a upozornění:
adresa hlavního vedoucího tábora:

Pavel Korytko

Čelechovická 1047

Nové Strašecí 27101

tel. : 777794412

Objednávky a faktury pro zaměstnavatele: sarkakorytkova@seznam.cz nebo tel. 733133733 / Šárka Korytková.

Číslo našeho účtu : 254751824  kód banky : 0300
Variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte

8. Stornopoplatky:
Z celkové ceny tábora – počet dnů před odjezdem:Do 21 dnů = 40%, 14 – 20 dnů = 50%, 7 – 13 dnů = 60%, méně než 7 dnů = 80%

9. Seznam doporučených věcí:
8x tričko, spací pytel, kapesní nůž, větrovka, teplé věci na spaní, nůžky, 2x sportovní boty, pokrývka hlavy, pohledy, 5x mikina, boty do vody, známky, 3x tepláková souprava, boty na pochody, šňůra na prádlo, 3x krátké kalhoty, mýdlo, kolíčky, 2x dlouhé kalhoty, kartáček a pasta, láhev na pití, 4x silné ponožky, 2x ručník, ešus, 16x slabé ponožky, hřeben, lžíce, 16x spodní prádlo, opalovací krém, hrnek, plátěný šátek, šampon, zápisník, kapesníky, toaletní papír, pastelky, pláštěnka, plavky, psací potřeby, holínky, taška na špinavé prádlo, škrabka na brambory, kapesné, baterka, karimatka, batoh na záda na dvoudenní výpravu – musí se sem vejít spací pytel a oblečení na 2 dny.

  • Nepřihlašujte děti mladší 6 let.
  • Návštěvy rodičů jsou z hygienických důvodů zakázány.
  • Při odjezdu dítěte předáte potvrzení o bezinfekčnosti, kopii průkazky pojišťovny a vyjádření lékaře.
  • Dodržujte minimální seznam věcí na tábor.
  • Nedávejte dětem cenné předměty.
  • Pokud dítě nosí brýle, dejte mu pouzdro na jejich odkládání.
  • Věci sbalte do kufru.
  • Dopisy dětí domů nekontrolujeme, pokud by si dítě v dopise stěžovalo, informujte, prosím, hlavního
  • vedoucího.
  • Nezapomeňte dětem hodně psát.