Milí rodiče,

Chceme Vám připomenout, že odjezd děti na tábor je v sobotu 15.7. z náměstí Starosty Pavla na Kladně v 13h. Poprosím Vás, aby jste byli s dětmi na náměstí alespoň o tři čtvrtě hodiny dříve tj. v 12:15. Na náměstí na Vás budou čekat naše zdravotnice, Míša s Terezkou, které s Vámi vyřídí předání dokumentů, léků apod.. Zdravotnice budou na náměstí již od 12:00. Mějte prosím připravené potvrzení o bezinfekčnosti s datem odjezdu. Na odpoledne máme hned připravený nabytý program, tak by jsme byli rádi, aby autobusy odjeli včas.

Jelikož s příběhem začínáme hned, poprosím Vás, aby děti odjížděli v kostýmu (nebo alespoň v nějaké části kostýmu, tak aby se Vaše dítko cítilo v autobusu komfortně). Snad to nebude problém 🙂

A ještě jedna informace na závěr, která se týká pohledů/ dopisů, hlavně pro mladší táborníky. Vždy je vidět na dětech velká radost, když jim něco přijde. Chápeme, že posílat pohled, každý den či obden někdy nejde i v dnešní době to není nejlevnější, proto Vám nabízíme, že pohledy (dopisy) si můžete „předepsat“ dopředu, a my je pak dětem v táboře předáme. Pokud budete tuto možnost využít předejte obálku s předepsanými pohledy u autobusu zdravotnicím s ostatními dokumenty. Na obálku napište velkým písmem jméno a příjmení Vašeho dítka a dovnitř dejte předepsané dopisy a na každý dopis dejte lepítko s datem, který den máme ten konkrétní pohled Vašemu dítěti předat. Snad jsem to vysvětlil správně. Vím, že je to trochu „bouda“, ale jde nám o radost dětí. Samozřejmě můžete posílat dopisy, pohledy, balíčky klasicky poštou, na adresu tábora. Vyzvedneme, předáme. Toto je jen nabízená alternativa (platí jen pro pohledy a dopisy).

Hezký den a s pozdravem,

Vlasta

Hlavní vedoucí